Aktualności

  • G4 i SP10 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Karola Miarki

Upragnione wakacje!

Date: Czerwiec 28, 2013 Author: admin Categories: Aktualności

DSCF8184

Upragnione wakacje!

28 czerwca uczniowie klas pierwszych i drugich naszego gimnazjum uroczyście pożegnali się ze szkołą (uczniowie klas trzecich odbierali tylko świadectwa) na dwa miesiące. Już o ósmej wszyscy spotkali się na akademii przygotowanej przez drugoklasistów. Po obejrzeniu brawurowego programu artystycznego wyróżniający się  w nauce, konkursach, zawodach, frekwencji uczniowie odebrali z rąk pani dyrektor i wychowawców klas nagrody, dyplomy i świadectwa. Listy gratulacyjne i podziękowania odebrali też rodzice. Potem gimnazjaliści spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami. Następnie udali się na mszę świętą, którą zakończyli rok szkolny 2012/2013.

Po kolejnym długim roku szkolnym wszyscy, bardzo już zmęczeni, cieszą się z upragnionych wakacji. Naszym uczniom, dyrekcji, nauczycielom, pracownikom gimnazjum oraz odwiedzającym stronę naszej szkoły życzymy ekscytujących podróży, wspaniałej pogody  i dobrego odpoczynku.