Aktualności

  • G4 i SP10 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Karola Miarki

Rok szkolny uważam za otwarty…

Date: Wrzesień 5, 2013 Author: admin Categories: Aktualności

DSC_0217

 

 Prezydent Miasta Mysłowice – Edward Lasok na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego w Gimnazjum nr 4

„Rok szkolny uważam za otwarty” – to tradycyjna formuła, którą dyrektor Gimnazjum nr 4 pani magister Renata Blacha wypowiada na zakończenie uroczystej akademii rozpoczynającej każdy nowy rok szkolny. Tym razem już po raz piętnasty.

 Tradycyjnie uroczystość swoją obecnością uświetnił Prezydent Miasta Mysłowice – pan Edward Lasok. Społeczność szkolna okazała mu szczególną wdzięczność, nagradzając Prezydenta i jego wystąpienie brawami i doceniając, że pan Edward Lasok jest zawsze na rozpoczęciu roku szkolnego w Gimnazjum nr 4. Prezydent życzył całej społeczności szkolnej przede wszystkim zdrowia, sukcesów i realizacji swoich marzeń. Następnie głos zabrała pani dyrektor, która zapoznała uczniów i obecnych rodziców z planem pracy i nauczycielami uczącymi w gimnazjum. Zachęcała do wytężonej nauki oraz rozwijania różnych talentów. Życzyła wszystkim udanego roku szkolnego 2013/2014.

  Uczniowie, rodzice i nauczyciele, wypoczęci po wakacjach, z zainteresowaniem oglądali świetny program artystyczny przygotowany przez klasę IIb pod kierunkiem pani Bożeny Wołoszyn. Było szczególnie wesoło, bo uczniowie przedstawili program na temat koszmarnych wakacji i radości z powrotu do szkolnej rzeczywistości. Wniosek był jak najbardziej optymistyczny – tylko w szkole prawdziwy uczeń i dobry nauczyciel są naprawdę szczęśliwi i oby tak zostało przez cały rok.

 

 

 

 

 

 

p class=”MsoNormal”