Aktualności

  • G4 i SP10 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Karola Miarki

Miejska Inauguracja

Date: Wrzesień 3, 2014 Author: admin Categories: Aktualności

3 września Miejska Inauguracja

Roku Szkolnego 2014/2015 w naszym Gimnazjum


Zobacz itvm

Nowy rok szkolny – nowe nadzieje

W roku szkolnym 2014/2015 witamy serdecznie w murach naszej szkoły – Gimnazjum nr 4 – wszystkich uczniów, ale szczególnie pierwszoklasistów, którzy uczyć się będą w trzech klasach.

 Dla Was wszystko tu jest nowe – szkoła, koledzy, nauczyciele. Czasami to, co nieznane wzbudza obawę, ale zapewniamy, że tu powinniście poczuć się dobrze. To będzie zależało również od Was. Gwarantujemy, że  tutaj trzeba się uczyć, przestrzegać zasad dobrego wychowania, być koleżeńskim. W naszej szkole macie możliwość realizowania swoich pasji na zajęciach kółek zainteresowań – zaangażujcie się, bądźcie aktywni, bo to od Was zależy atmosfera w szkole, jej wizerunek i sukcesy. Starsi koledzy na pewno otoczą Was życzliwością. Gdybyście mieli problem, możecie przyjść do Waszych wychowawców, nauczycieli, pedagoga szkolnego. Szkoła jest po to, by pomagać Wam się rozwijać.

Nowy rok szkolny to nowe nadzieje, zatem Wszystkim życzymy w nowym roku szkolnym radości, sukcesów i spełniania własnych aspiracji.

 Podręczniki 2014/2015 *** Podręczniki 2014/2015 *** Podręczniki 2014/2015

 

 

Dominika Furgała Laureatką KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA POLSKIEGO

Sebastian Kubica Finalistą KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z HISTORII