Aktualności

  • G4 i SP10 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Karola Miarki

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KL. III A

Date: Styczeń 21, 2019 Author: admin Categories: Aktualności

 Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest święto naszych kochanych babć i dziadków. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
Dnia 24 stycznia br. w kl. III a odbyła się ta wspaniała impreza. Oprócz montażu słowno – muzycznego, szanowni goście obejrzeli także inscenizacje różnych scenek teatralnych swoich wnuczek i wnuczków. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Frekwencja jak co roku dopisała. Rodzice przygotowali dla seniorów słodki poczęstunek. Następnie wnuczęta obdarowały swoich ukochanych gości własnoręcznie przygotowanymi upominkami.
Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami placówki szkolnej. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje podziękowania za trud włożony w ich wychowanie.