Aktualności

  • G4 i SP10 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Karola Miarki

Konkurs plastyczny „2019 ROKIEM POWSTAŃ ŚLĄSKICH”

Date: Wrzesień 2, 2019 Author: admin Categories: Aktualności

W czerwcu w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny „2019 ROKIEM POWSTAŃ ŚLĄSKICH”. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych i trzeciej klasy gimnazjum. Nadesłano 85 prac z kilku mysłowickich szkół oraz MDK w Mysłowicach. Prace plastyczne uczestników konkursu zostały zaprezentowane bez widocznej metryczki społeczności miejskiej w formie wystawy w czasie odbywającego się tradycyjnie w czerwcu Festynu Rodzinnego. Nadesłane prace konkursowe uczestnicy wykonali na wysokim poziomie, estetycznie i nawiązywały one do trzech Powstań Śląskich, które miały miejsce w latach 1919 – 1921. Jury dokonało wyboru najciekawszych prac zgodnych z tematyką konkursu, estetyką, w trzech grupach wiekowych. Uroczyste rozdanie nagród nastąpi 30 września 2019r. o godz. 13 w naszej szkole. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy.

Nagrodzeni w trzech kategoriach wiekowych:

Klasy I-III
Nagroda specjalna: Hanna Kwiecień SP nr 10
Wyróżnienie: Milena Rotko SP nr 10
Klasy IV-VI
I miejsce: Zofia Kołodziejczyk SP nr 10 / Sandra Kasprzyk SP nr 1
II miejsce: Filip Grzechowski SP nr 13
III miejsce: Zuzanna Zaremba MDK w Mysłowicach
Wyróżnienia: Krzysztof Kiczka SP nr 3 / Blanka Wielich SP nr 13 / Milena Czerner SP nr 3
Klasy VII-VIII i III gimnazjum
I miejsce: Barbara Dejworek SP nr 10/ Kamil Dejworek SP nr 10
II miejsce: Roksana Grabowska SP nr 10
III miejsce: Adrianna Bielańska SP nr 13 / Patrycja Mozler SP nr 10
Wyróżnienia: Maja Naborczyk SP nr 13 / Kinga Bandyk SP nr 13 / Julia Kruk SP nr 1 / Oliwia Bocian SP nr 10