• MISIOWY LAUREAT z 3b

     • W tygodniu, w którym świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia otrzymaliśmy również wyniki podsumowujące Międzyszkolny Konkurs Plastyczno - Literacki pt.: „Laurka urodzinowa dla misia” zorganizowany przez SP 14. Uczeń klasy 3b Dawid Sumiński zajął w nim I miejsce w kategorii klas trzecich. W konkursie brało udział 47 uczestników z 10 mysłowickich szkół.

      Cieszymy się bardzo i serdecznie gratulujemy Dawidkowi! Poniżej umieszczamy wybrane zdjęcia jego zwycięskiej pracy, w której pojawia się również on sam.

                                                                     Beata Odrzywołek

     • MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W SP10

     •  

           25 listopada 2020r. uczniowie klas I-III obchodzili on line Dzień Pluszowego Misia. Udekorowani w misiowe uszka uczestniczyli w zdalnych lekcjach. Obejrzeli prezentacje mówiące o powstaniu tego wesołego święta oraz o rodzajach niedźwiedzi na świecie. Mogli zaśpiewać piosenkę tytułową z Misia Uszatka i obejrzeć wybrany odcinek wspomnianej bajki. 

          Dzieci doskonale bawiły się przebierając za misie i przesyłając wychowawcom swoje misiowe zdjęcia, które prezentujemy pod poniższą notatką.

           W tym tygodniu ogłoszony został również dla klas młodszych konkurs plastyczny, w którym dzieci przy użyciu wybranej techniki miały pokazać radosny świat misiaczków. Prace nadal spływają i na początku grudnia zostaną ogłoszone wyniki: osobno na poziomie klas pierwszych, drugich i trzecich.

            Dziękujemy już teraz serdecznie tym uczniom, którzy ochoczo włączyli się w nasze szkolne obchody Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia! 

       

                                                                                         Organizatorki:
      Odrzywołek Beata
      Smuda Wiesława
       Żymła Agata

     • #SzkoładoHymnu

     • Dzisiaj 10 listopada o godz. 11:11 wszystkie klasy naszej szkoły wzięły udział w kolejnej edycji akcji MEN „Szkoła do hymnu” i odśpiewały „Mazurek Dąbrowskiego”. W tym roku ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii wspólnie śpiewaliśmy na Meet. Dziękujemy wychowawcom i nauczycielom za zaangażowanie, uczniom za patriotyczną postawę